05071742500

Notaları Öğreniyorum

Notaları Öğreniyorum
Yazar : 
Yayınevi : İnkılap Kitabevi 
Yayınevinin tüm kitapları %17 indirimli
Kitap şu anda stoklarımızda bulunmuyor.
Stokta olunca haber ver
Açıklama : Notalar, müzik yazısının alfabesidir. İlk bakışta, bir işaretler sistemini andıran müzik yazısını okuyabilmek ve müzik yapabilmek için, notaları tanımak; öğrenmek gerekir. Notaları Öğreniyorum, bu ihtiyaca cevap vererek, notaların, müzikte yaygın bir biçimde kullanılan Sol Anahtarına ve Fa Anahtarına göre, kolaylıkla ve kalıcı bir biçimde öğrenilmesi için gereken her bilgiyi, okuma-yazma çalışmaları ile işleyerek, tüm çocuk ve yetişkin okurlarına sunmaktadır. Keyifle,Notaları Öğreniyorum demek isteyenler için
YAZAR HAKKINDA
Diğdem GEZEK: 1980’de Eskişehir’de doğdu. Müzik öğrenimine 1992’de, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano
Ana Sanat Dalı ilköğretim hazırlık sınıfında başladı. 1998’de Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Piyano Ana Dalı’ndan mezun oldu. 1999-2003 yılları arasında Y.T.Ü Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nde lisans öğrenimi gördü ve bu süreçte Öğr.Gör. Ali DARMAR, Aydın KARLIBEL ve Özen VEZİROĞLU ile piyano çalıştı. 2004 -2006 yılları arasında, Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın Müzik Bilimi Programı’nda yüksek lisans öğrenimi gördü. 2006 yılında, İstanbul’da bulunan bir yayınevinin ilköğretim sınıfları için hazırladığı, MEB onayı alan müzik kitaplarının editörlüğünü yaptı. Halen T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir sanat merkezinde piyano öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Elvan GEZEK:
1983’te Bandırma’da doğdu. Müzik sanatıyla ilgilenmeyi yaşam biçimine dönüştürmek için 1992’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın sınavına girdi. 2000 yılına kadar konservatuvarı Piyano Ana Bilim Dalı’nda Öğr.Gör. Robert FARKAS’ın öğrencisi olarak öğrenimini sürdürdü. Ardından, öğrenimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Piyano Ana Sanat Dalı’nda devam etti. Halen, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Bölümü Başkanı Prof. Seher TANRIYAR’ın lisans düzeyi son sınıfında öğrenimine devam etmektedir.
Stok Kodu : 9789751027993
Boyut : 22x25.3
Sayfa Sayısı : 100
Basım Tarihi : 2009
Baskı : 1
Kapak Türü : 1.Hamur
Kağıt Türü : 1.Hamur

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat