05071742500

Değer 4. Sınıf Öğrenci Takipli Eğitim Seti

Değer 4. Sınıf  Öğrenci Takipli Eğitim Seti
Yayınevi : Değer Yayınları 
Yayınevinin tüm kitapları %20 indirimli
Liste Fiyatı : 58,00 TL
%20
indirimli
46,40 TL
(Bu ürünü aldığınızda 464 puan kazanacaksınız)
   464
Taksit seçenekleri için tıklayın
396837
Açıklama :

4.Sınıf Öğrenci Takipli Eğitim Seti fasiküller şeklinde hazırlanmıştır. Toplam 21 parçadan oluşmaktadır.

•  Konu Anlatımlı Fasiküller: Bir yılda işlenecek konular, derslerin niteliğine göre üniteler ya da  temalar halinde fasiküllere ayrılmıştır. Konu anlatımları okul müfredatı ve kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Konular ayrıntıya girmeden önemli noktaları ön plana çıkarılarak anlatılmıştır. Her ünite ya da tema bol örneklerle, özgün etkinliklerle ve her türlü test sorusuyla pekiştirilmiştir.

•  Ödev İzleme Testi: Haftalık ders planına göre hazırlanan bu testler, öğretmenin öğrenciye ödev verme  ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacaktır. Ödev izleme testleri etkinlik tarzında her türlü soruyu ve çoktan seçmeli testleri içerir. Sayfalar kopartılabilir şekildedir.

•  Cevap Anahtarı Fasikülü: Hem konu anlatımlı fasiküllerdeki hem de ödev izleme testindeki tüm soruların cevaplarını içerir.

•  Öğrenci Takip Formu:
Öğrencinin ve öğretmenin dolduracağı ayrı kısımlardan oluşur. Öğretmen, öğrencinin durumuna göre gerekli değerlendirmeyi yapabileceği ilgili kısımları doldurur,  arzu ederse veliye gönderebilir. Öğrenci-öğretmen-veli diyaloğuna katkı sağlar. Öğrencinin ders başarısı çok daha yakından takip edilebilir.

Stok Kodu : 9786051123028

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat