05071742500

Coşku 4. Sınıf Sosyal Bilgiler

Coşku 4. Sınıf Sosyal Bilgiler
Yayınevi : Coşku Yayınları 
Yayınevinin tüm kitapları %16 indirimli
Liste Fiyatı : 13,90 TL
%16
indirimli
11,54 TL
(Bu ürünü aldığınızda 139 puan kazanacaksınız)
   139
Taksit seçenekleri için tıklayın
395506
Açıklama :

COŞKU KAMES Kitapları’nda yer alan her bölümün başında anlatılan konu ile ilgili elde edilecek kazanımlar mutlaka belirtiliyor. Her kazanımla ilgili öğrencinin konuyu iyice kavramasını sağlayacak çözümlü örnek sorulara yer veriliyor.

   Kazanımların bazılarında ise ‘Sıra Sizde’ başlığıyla, öğrencilerin bölümdeki kazanımları ve anahtar kavramları anlayıp anlamadığı sorgulanıyor.

   Ünite sonlarında yer alan Ölçme ve Değerlendirme ve Kazanım Pekiştirme Etkinlikleri, konuyla ilgili elde edilen bilgi ve kazanımları üst düzeye çıkarıyor.

   Tüm Ölçme ve Değerlendirme bölümlerinin ardından gelen ‘Kazanım Değerlendirme Testleri’ o bölümdeki kazanımların öğrenilip öğrenilmediğini sorguluyor.

   Her ünite ile ilgili tüm aşamalar geçildikten sonra ise o üniteyle ilgili SBS standartlarında, orijinal, özgün ve sayıca zengin soruların bulunduğu ‘Ünite Değerlendirme Testleri’ öğrencileri bekliyor.

   KAMES sisteminde öğrenci her aşamada test ediliyor. Öğrencilerin öğrendiklerini unutmasını engellemek için hazırlanmış ‘Genel Değerlendirme Testleri’ ise her bölümün sonunda yer alıyor.

   Bu genel değerlendirme sorularının içerisinde daha önceki bölümlere ait sorular öğrencilerin önceki konuları hatırlamasına yardımcı oluyor.

   Testlerin cevapları ise kitapların sonunda.

   Bütün bölümlerin son testlerinin video çözümleri ise www.cosku.com adresinde sizleri bekliyor.

Stok Kodu : 9786055670344

Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat